Abiturki w „Trójce”

  • 19.06.2019, 08:55 (aktualizacja 19.06.2019, 08:59)
  • opr. red.
Abiturki w „Trójce” fot. SP nr 3 
14 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się po raz pierwszy abiturki pożegnania absolwentów klas ósmych. Uroczystość miała charakter zabawy, wyłoniono także ciekawe osobowości spośród uczniów klas ósmych.

Spotkanie poprowadzili: Julia Grzelecka i Wiktor Stahlke z kl. VIb), a całość uprzyjemnił występ Gabrysi Nyklas (z kl. VIb). Natomiast Zuzia Łobińska (z kl. VIIc) próbowała dowiedzieć się od ósmoklasistów, co im się podobało w szkole, czego nie lubili,
a co będą najczęściej  wspominać. Konferansjerzy gorąco przywitali Dyrekcję Szkoły, Radę Pedagogiczną, a szczególnie honorowych gości – tegorocznych absolwentów. W przeprowadzonej wśród uczniów z kl. VIII ankiecie wybrano różne osobowości. Przyznano wyróżnienia i nagrody w kategoriach, które obwieszczał werblista Kamil Wojtas (z kl. VIIc). 
Wszystkim wyróżnionym wręczono drobne upominki, dość oryginalne, symboliczne, ale na pewno śmieszne.
Uroczystość przygotowały J. Guzowska i E. Szczepańska, oprawę muzyczną zapewnił M. Puszcz, dekorację  M. Gajdkowska i  E. Marcinkowska-Osmólska.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Abiturient - Maturzysta
Abiturient - Maturzysta 20.06.2019, 17:04
Komuś się pomyliło. Od kiedy w szkołach podstawowych są abiturienci? Według Kopalińskiego abiturient to uczeń kończący szkołę średnią; maturzysta, czyli osoba mająca przystąpić do matury.

Pozostałe