Teatralne zakończenie

  • 19.06.2019, 09:06 (aktualizacja 19.06.2019, 09:08)
  • (katia)
Teatralne zakończenie
Wielkie emocje towarzyszyły wszystkim, którzy piątkowe popołudnie postanowili spędzić w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, bowiem tego dnia spektakle podsumowujące całoroczną pracę zagrały cztery grupy teatralne działające w Centrum. 

Grupa dziecięca „Ładne Kwiatki” wcieliła się w role uroczych zwierzątek w przedstawieniu pt. „Gang Słodziaków”. „To kompilacja wierszy znanych poetów – powiedziała Katarzyna Moskal, instruktor teatralny prowadzący grupy. – Dzieci same wybrały sobie postaci, do których później dopasowałam teksty”. Starsze grupy sięgnęły po teksty Maliny Prześlugi. „Tik-Taki” zagrały „A niech to gęś kopnie” – zabawną opowieść o Gęsi, która zaprzyjaźnia się z Lisem i wyrusza w podróż w poszukiwaniu sensu życia. „Pingwiny” wcieliły się w Słowa w przedstawieniu „Chodź na Słówko 2”, a najstarsi – „Złodzieje Oklasków” – pokazali trudne relacje rodzinne w spektaklu „Pustostan”. Wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania, a każdy grany tego popołudnia spektakl pokazywał prawdy uniwersalne, w każdym z nich można było odnaleźć odpowiedź na pytania, które sobie w życiu stawiamy.

(katia)

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe