„Przedszkolaki na ludowo”

  • 26.06.2019, 12:25 (aktualizacja 26.06.2019, 12:26)
  • opr. red.
„Przedszkolaki na ludowo”
Osiemnastego czerwca br. w amfiteatrze Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu odbył się konkurs piosenki „Przedszkolaki na ludowo”. Wzięło w nim udział dziesięć placówek z powiatu sierpeckiego i płockiego. 

W wokalne szranki stanęło około 200 przedszkolaków podzielonych na dwie grupy (3-4 latki i 5-6 latki), w których śpiewali soliści i zespoły. Występom dzieci towarzyszyły atrakcyjne zabawy pod okiem profesjonalnych animatorów, a główną atrakcją był koncert Joszka Brody - artysty znanego głównie z twórczości dla dzieci.
Projekt został zgłoszony do konkursu ofert Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie i dzięki pozytywnej akceptacji Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Nasze Zatorze” pozyskało środki finansowe na jego przeprowadzenie. Koordynatorem projektu była Edyta Jagodzińska. W organizację konkursu włączyło sie również Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu z dyrektor Anną Pniewską oraz Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński.
Duch rywalizacji, tak jak w każdym konkursie, był widoczny, ale dzięki dotacji Urzędu Marszałkowskiego udało się nagrodzić wszystkich wykonawców, nie tylko tych z czołowych miejsc.

opr. red.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe