Zakończeń czas

  • 26.06.2019, 12:27 (aktualizacja 26.06.2019, 12:29)
  • (katia)
Zakończeń czas
Czerwiec już prawie się kończy, a z nim zaczynają się upragnione przez wszystkich wakacje. Ale czerwiec to również czas podsumowań całorocznej pracy, nie tylko w szkołach czy przedszkolach, ale także w placówkach, do których dzieci uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne. Taki czas nastał w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Ostatnio pisaliśmy o fantastycznych przedstawieniach w wykonaniu uczestników zajęć teatralnych, a dziś słów kilka o zakończeniu zajęć Ludowego Zespołu Artystycznego „Kasztelanka”, wokalistów oraz grup plastycznych.

19 czerwca uczestnicy zajęć oraz zaproszeni przez nich goście zgromadzeni w sali widowiskowej uczestniczyli w koncercie, podczas którego zabrzmiały duety, zespoły i soliści prezentujący piosenki polskie i angielskie, zarówno nastrojowe, nostalgiczne, jak i żywiołowe, taneczne. Grupy „Kasztelanki” przygotowały na ten dzień premierowe wykonanie tańców górali z Beskidu Śląskiego, maluchy odśpiewały krakowiaczka, a średniaki zatańczyły tańce śląskie. Feeria barw, kolorowych strojów, śpiewu i pięknej muzyki stanowiła doskonałe podsumowanie całorocznej pracy. Z pewnością praca z tak uzdolnioną młodzieżą oraz dorosłymi przynosi instruktorom wiele satysfakcji.

(katia)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe