„Piłkarska Kadra Czeka”

  • 26.06.2019, 12:38
  • red.
„Piłkarska Kadra Czeka” fot. UG Mochowo
Na boisku gminnym w Mochowie Parcele odbył się turniej w piłkę nożną pod hasłem „Piłkarska Kadra Czeka”, którego organizatorem byli Powiatowe Zrzeszenie LZS oraz nasz Lokalny Klub Sportowy Sparta Mochowo.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny żeńskie i męskie w oddzielnych kategoriach. O zwycięstwo rywalizowały po 4 zespoły dziewcząt i chłopców z różnych szkół podstawowych. Turniej rozgrywany był w kategorii wiekowej klasy 6-8. Gminę Mochowo reprezentowało 6 drużyn, po dwie z każdej ze szkół podstawowych, tj. ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie i Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie. Stawkę uzupełniła drużyna żeńska i męska ze Szkoły Podstawowej w Skrwilnie.
Klasyfikacja końcowa wśród dziewcząt przedstawiała się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Skrwilnie
Klasyfikacja końcowa wśród chłopców przedstawiała się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Skrwilnie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie
Oficjalnego wręczania nagród i dekoracji zawodników dokonał wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski wspólnie z sekretarzem powiatowego zrzeszenia LZS Sławomirem Malanowskim oraz prezesem LKS Sparta i Husarki Mochowo Sebastianem Szczypeckim.

red.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe