Hanna Kurta odeszła na emeryturę

  • 03.07.2019, 11:21 (aktualizacja 03.07.2019, 11:24)
  • SK
Hanna Kurta odeszła na emeryturę fot. PDDMS
Przed rozpoczęciem obrad XIII Sesji Rady Miejskiej Sierpca naczelnik Wydziału Kultury i Oświaty, burmistrz i jego zastępca uroczyście podziękowali odchodzącej na emeryturę pani  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Hannie Kurcie.

 Hanna Kurta w oświacie pracowała od 1984 roku. Od września 1985 roku rozpoczęła pracę w Szkole Podstawowej nr 2 , zaś od 1991 roku została dyrektorem tejże placówki. Za wybitne osiągnięcia w kierowaniu szkołą otrzymała pięciokrotnie nagrodę burmistrza Sierpca,  dwie nagrody kuratora oświaty oraz srebrny medal Komisji Edukacji Narodowej za długoletnią służbę. 
Jarosław Perzyński serdecznie podziękował odchodzącej na emeryturę pani dyrektor za długoletnią i pełną zaangażowania pracę na przestrzeni blisko trzech dekad. 
Zabierając głos, Hanna Kurta podziękowała wszystkim, z którymi przyszło jej współpracować. Słowa wdzięczności skierowała także do pracowników samorządowych i wszystkich osób, z którymi ją życie zawodowe łączyło. Swoje podziękowania podsumowała słowami, żę „Dwójkę” oddaje w bardzo dobre ręce.

SK

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe