Ruszyła przebudowa Świętokrzyskiej

  • 10.07.2019, 16:15
  • SK
Ruszyła przebudowa Świętokrzyskiej fot. FB Burmistrz
Jedna z głównych ulic miasta w końcu doczekała się remontu. Przez najbliższe miesiące przemieszczanie się tą częścią Sierpca będzie utrudnione.

Dokładnie w pierwszy piątek lipca przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, poseł Waldemar Olejniczak oraz wykonawca robót oficjalnie otworzyli remont ulicy Świętokrzyskiej. Już w godzinach porannych na ulicy pojawił się ciężki sprzęt. Remont możliwy jest dzięki pozyskaniu środków finansowych z trzech podmiotów. W pięćdziesięciu procentach wsparcie finansowe pochodzi od wojewody mazowieckiego, tj. prawie 1mln 300 tys. zł, w dalszej części równo po dwadzieścia pięć procent, czyli po około 620 tys. złotych z budżetu miasta i powiatu. Jeszcze pod koniec tego roku inwestycja ma zostać oddana do użytku.  

SK

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe