Pasjonujące turnieje wakacyjnej siatkówki na sierpeckim orliku

  • 11.07.2019, 16:57
  • Radek
Pasjonujące turnieje wakacyjnej siatkówki na sierpeckim orliku
.

Siatkówka na sierpeckim orliku to już tradycja. Rokrocznie z zaproszenia animatora sportu Łukasza Wróblewskiego korzystają siatkarki i siatkarze. W końcu Polska to mistrz świata. I Ci młodzi ludzie o tym wiedzą, powiem więcej, pasjonują się tym sportem. 
W turnieju „dwójek” mieszanych, w którym zagrały trzy pary, znakomicie zaprezentowali się Karolina Czermińska/Radek Żuchliński, którzy pewnie wygrali rywalizację. Drugie miejsce przypadło parze Kinga Sulińska/Igor Suliński, a trzecie parze Zuzia Kwiecień/Adam Wesołowski. Z kolei jedenaście „dwójek” zagrało w turnieju dedykowanym dla chłopców. Organizator zdecydował, że chłopcy zagrają w dwóch grupach wiekowych (grupa młodsza oraz grupa starsza). System „każdy z każdym” spodobał się wszystkim. Po dobrej, sportowej rywalizacji turniej w grupie młodszej wygrała para Patryk Okoński/Patryk Rutkowski. Drugie miejsce przypadło parze Damian Bielecki/Kacper Kamiński, a trzecie parze Tomek Kordulasiński/Adam Wesołowski. W starszej kategorii gry były równie zacięte. Pary podzielono na dwie grupy, w których zagrano „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrali w finale, zdobywcy drugich miejsc w grupie – w meczu o trzecie miejsce. Turniej wygrali bracia Sebastian i Adam Lisiccy, którzy nie przegrali żadnego pojedynku. Na drugim stopniu podium uplasowali się Patryk Dobrzeniecki/Bartek Brodziński, a na trzecim Igor Suliński/Radek Żuchliński.
Organizatorami turniejów byli animator sportu Łukasz Wróblewski i Starostwo Powiatowe w Sierpcu. Patronat nad cyklem turniejów „Wakacje na orliku 2019” objął Mariusz Turalski – starosta sierpecki. Siatkówka jest popularna w Polsce, w powiecie sierpeckim, w Sierpcu. Dlatego warto i trzeba ją organizować. 

 

Radek

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe