Spotkanie z wojewodą

  • 25.07.2019, 09:33
  • opr. red.
Spotkanie z wojewodą fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu
Starosta sierpecki spotkał się z wojewodą mazowieckim Arturem Standowiczem. Tematem przewodnim rozmów była ustawa dotycząca "Funduszy rozwoju przewozów autobusowych".

Wojewoda podczas spotkania przedstawił harmonogram działań pozwalających na uruchomienie od 1 września br. przewozów o charakterze użyteczności publicznej. Organizatorzy przewozów autobusowych mogą rozpocząć planowanie linii komunikacyjnych oraz zbierać niezbędne dane do złożenia wniosku o objęcie dopłatą w danym roku budżetowym. Obecnie starostwo zabiega o zapewnienie komfortowego oraz bezpiecznego dojazdu  młodzieży szkolnej zamieszkałej na terenie naszego powiatu do placówek oświatowych w mieście.

opr. red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe