„Przegląd" dróg

  • 08.08.2019, 10:31
  • opr. red. 
„Przegląd" dróg
Trwa przegląd dróg prowadzony przez sierpecką „drogówkę”. Celem akcji jest ustalenie kompletności i czytelności oznakowania. Głównie po to, żeby w okolicach szkół było bezpieczniej.

Prowadzona lustracja pozwoli wyłapać  ewentualne braki lub niezgodności w oznakowaniu i wyeliminowanie ich. Mundurowi kontrolują, czy przed szkołami są umiejscowione odpowiednie znaki, czy znajdują się ogrodzenia stałe, łańcuchowe, odgradzające ruch pieszych od jezdni i utrudniające wtargnięcie na jezdnię.
Działaniami objęte są szkoły znajdujące się na terenie powiatu sierpeckiego. Wszystkie braki w oznakowaniu policjanci będą kierować do właściwych zarządów dróg celem ich usunięcia. Cała akcja będzie trwała do czasu rozpoczęcia roku szkolnego.

opr. red. 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe