Festiwal rzutów karnych na sierpeckim orliku

  • 08.08.2019, 10:38
  • Radek 
Festiwal rzutów karnych na sierpeckim orliku
Trzyosobowe drużyny wystartowały w konkursie rzutów karnych na sierpeckim orliku. Każdy mógł poczuć się jak Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo. Bo to oni najczęściej w swoich teamach ustawiają piłkę na jedenastym metrze. Dobra umiejętność wykonywania rzutów karnych daje pozytywne odzwierciedlenie podczas meczu. Bo liczy się trening, bez którego nie ma nic. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz na to ciężko zapracować. 

Osiem drużyn podzielono na dwie grupy, w których panował system „każdy z każdym”. Kolejne fazy turnieju to ćwierćfinały, półfinały, mecz o trzeciej miejsce i wielki finał. Zawodnicy oddawali po trzy strzały do bramki, jeśli nie udało się wyłonić zwycięzcy, strzelano do momentu, kto pierwszy nie trafi. 
Do półfinału awans uzyskali: Wybrzeże Klatki Schodowej (Kajetan Dąbrowski, Wiktor Mikulski, Mateusz Pietrzykowski), które po emocjonującym pojedynku nie dało jednak rady ekipie Lisek Jeden (Kamil Lisicki, Wojciech Strzelec, Arkadiusz Penszyński). Wynik spotkania to 2:1 dla Lisek Jeden. Drugi półfinał to pojedynek ekipy FC Fryta (Jakub Jagielski, Tomasz Winklewski, Damian Bednarski) i Są Gorsi (Bartek Borkowski, Paweł Jaskowski, Dariusz Borkowski). Wynik pojedynku brzmiał 4:3 dla teamu Są Gorsi. Wiadomo było, kto zagra o pierwsze miejsce w turnieju a kto o trzecie. Najniższy stopień podium przypadł drużynie Wybrzeże Klatki Schodowej, które pokonało 3:2 FC Fryta. Zwycięzca zawsze może być tylko jeden i tego dnia była to ekipa Są Gorsi, która w wielkim finale 2:0 zwyciężyła drużynę o nazwie Lisek Jeden. 
Za nami kolejny turniej zorganizowany przez animatora sportu Łukasza Wróblewskiego wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Sierpcu, z patronatem starosty Mariusza Turalskiego. Za nami kolejne emocje. Przed nami zaś kolejne turnieje.
- Dziękuję za tak liczny udział w turniejach z cyklu „Wakacje na orliku 2019”. Za dzisiejszą pomoc sędziowską dziękuję Igorowi Sulińskiemu oraz Radkowi Żuchlińskiemu. Zapraszamy na sierpniową przygodę ze sportem na sierpeckim orliku – podsumował Łukasz Wróblewski. 

Półfinały:
Wybrzeże Klatki Schodowej - Lisek Jeden 1:2
FC Fryta - Są Gorsi 3:4
Mecz o 3 miejsce:
Wybrzeże Klatki Schodowej - FC Fryta 3:2
Finał:
Lisek Jeden - Są Gorsi 0:2
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Są Gorsi (Bartek Borkowski, Paweł Jaskowski, Dariusz Borkowski)
II miejsce - Lisek Jeden (Kamil Lisicki, Wojciech Strzelec, Arkadiusz Penszyński)
III miejsce - Wybrzeże Klatki Schodowej (Kajetan Dąbrowski, Wiktor Mikulski, Mateusz Pietrzykowski)
IV miejsce - FC Fryta (Jakub Jagielski, Tomasz Winklewski, Damian Bednarski)
Orliki Sierpc (Anita Fedaczyńska, Nikola Chrzanowska, Oliwier Chrzanowski)
Barany Barbary (Dominik Piotrowski, Igor Jabłoński, Oliwier Frej)
FC Białki (Piotr Białek, Paweł Białek, Szymon Wilamowski)
FC Sierpc (Tomek Kordulasiński, Adam Wesołowski, Patryk Rutkowski)

 

Radek 

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe