Kolejne pieniądze od marszałka

  • 28.08.2019, 09:37
  • SK
Kolejne pieniądze od marszałka
W ostatnich dniach w sali ślubów urzędu stanu cywilnego doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy gminą-miastem Sierpc, gminą Mochowo, gminą Sierpc a Urzędem Województwa Mazowieckiego.

W spotkaniu uczestniczyli i złożyli jednocześnie podpisy marszałek Adam Struzik, burmistrz Jarosław Perzyński oraz wójtowie Krzysztof Korpoliński i Zbigniew Tomaszewski. Podpisane porozumienie dotyczy realizacji budowy drogi wojewódzkiej nr 541 na odcinku łączącym Sierpc i  Mochowo, w tym rozbudowę drogi nr 541 w Mochowie i przebudowę ul. Piastowskiej w Sierpcu. Prace remontowe planowane są na lata 2021- 2024.
Poza włodarzami w spotkaniu udział wzięli m.in. przewodniczący Rady Miejskiej Sierpca oraz Rady Gminy Sierpc. Głos na temat planowanej inwestycji zabrał obecny Tomasz Dąbrowski, dyrektor MZDW w Warszawie. Jak wspomniał Adam Struzik, duże wyrazy podziękowania powinny trafić do radnego Piotra Rzeszotarskiego, gdyż (jak sam marszałek podkreśla), to właśnie ten radny, mówiąc kolokwialnie, "wychodził" tę inwestycję. Ważnym jest, że dużą część kosztów pokryje Urząd Województwa Mazowieckiego.

SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe