64-latek w stanie krytycznym

  • 28.08.2019, 09:41
  • opr. SK
64-latek w stanie krytycznym
W niedzielę około godziny 15:00 policjanci żuromińskiej komendy interweniowali w Poniatowie w okolicy elektrowni wodnej. Zgłoszenie dotyczyło utonięcia mężczyzny. Poszkodowany został 64-letni wędkarz, mieszkaniec powiatu sierpeckiego.

Przybywszy na miejsce zdarzenia, żuromińscy policjanci na brzegu zastali poszkodowanego mężczyznę, któremu pierwszej pomocy udzielał właściciel elektrowni wodnej. Funkcjonariusze przejęli czynności reanimacyjne do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Z ustaleń wynika, że nad stawy przy elektrowni przyjechało dwóch wędkarzy. Byli to koledzy z powiatu sierpeckiego. Podczas wędkowania jeden z nich 64-letni mężczyzna postanowił się wykąpać. Po krótkiej nieobecności 64-latka pozostali  mężczyźni postanowili zobaczyć, co robi. Mieszkaniec powiatu sierpeckiego oraz właściciel elektrowni zauważyli ciało dryfujące na powierzchni wody w stawie, ruszyli z pomocą. Po wyłowieniu ciała z wody podjęli czynności ratunkowe. Przybyłej na miejsce zdarzenia załodze pogotowia udało się przywrócić czynności życiowe 64-letniego mieszkańca powiatu sierpeckiego. Z miejsca wypadku przewieziony został do szpitala w Żurominie, gdzie jego stan lekarze określili jako krytyczny.

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe