Warsztatowo

  • 28.08.2019, 09:56
  • (katia)
Warsztatowo
Wakacje powoli dobiegają końca, ale póki nie rozbrzmiał jeszcze pierwszy dzwonek w szkole, dzieci i młodzież spędzają beztroskie chwile i chłoną ostatnie dni wypoczynku wakacyjnego. 

W Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, te ostatnie wakacyjne tygodnie upływają pod znakiem zajęć i warsztatów, których ciekawa oferta pojawiła się w czerwcu, i którą Centrum realizowało skrzętnie przez lipiec i sierpień. Pisaliśmy już o Plenerze plastycznym dla dzieci, o warsztatach wokalnych i letniej akademii sztuki, czas zatem na kolejne atrakcje- w ubiegłym tygodniu dzieciaki miały okazję tworzyć z gliny podczas warsztatów ceramicznych- powstawały zadziwiające pomysłowością kubki, koty, łabędzie oraz świnki skarbonki, które we wrześniu- wypalone i szkliwione- będą cieszyć oko swych twórców.
Dzieciaki miały możliwość również realizować swoje pasje teatralne- adepci sztuki aktorskiej spotkali się 20 sierpnia, by pod czujnym okiem aktora teatru Wiczy, pochodzącego z Torunia- Radosława Smużnego- poznawać tajniki pracy na scenie. Były więc zajęcia z plastyki ciała, z tworzenia przestrzeni scenicznej, a także budowania zaufania w grupie aktorów. Wszystko to, by jeszcze bardziej rozbudzać dziecięcą kreatywność i chęć poszukiwań w zakresie sztuki.

(katia)

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe