To już jedenasty raz

  • 05.09.2019, 08:24 (aktualizacja 05.09.2019, 08:31)
  • SK
To już jedenasty raz
Dobiegł końca odbywający się  w ostatni weekend sierpnia trzydniowy  XI Zlot Motocyklowy. Impreza cykliczna organizowana od lat przez Klub Motocyklowy Szlif. W tym czasie z całego kraju nadciągają miłośnicy dwóch kół do Ośrodka Wypoczynkowego w Bledzewie. 

Przez trzy dni w przyjaznej atmosferze motocykliści z rożnych klubów motocyklowych prezentowali swoje maszyny. Jak co roku zlot rozpoczął się od parady motocyklowej ulicami Sierpca. Tego dnia mieszkańcy wychodzą z domów, miejsc pracy, żeby podziwiać dwukołowe maszyny. Jest to już impreza cykliczna, która odbywa się w naszym powiecie. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji zarówno dla uczestników zlotu, jak i osób odwiedzających tego dnia Ośrodek Wypoczynkowy w Bledzewie. Poza wzbudzającym zachwyt parkiem maszyn przygotowano profesjonalny catering oraz  pole namiotowe. Na przygotowanej scenie wystąpiły m.in. Farben Lehre, Ceti, The Presja, Loosehead. Dodatkowo odbył się pokaz stuntu oraz konkurs związany z jazdą na kosiarce, czy na najgłośniejszy wydech. Na koniec organizatorzy zaprosili wszystkich do oglądania pokazu laserów. 
 

>>>Więcej zdjęć na naszym Facebook’u<<<

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe