STOP LIKWIDACJI GIMNAZJÓW

  • 23.11.2016, 12:19 (aktualizacja 07.12.2016, 10:49)
  • JG
STOP LIKWIDACJI GIMNAZJÓW
W ruch poszła szkolna kreda, trąbki, flagi i transparenty - tak wyglądał sobotni protest na ulicach Warszawy. Kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli i pracowników oświaty w ten sposób wyrażało swój sprzeciw wobec rządowego pomysłu likwidacji gimnazjów.

"Minister Demolka" - tak podczas manifestacji nazwano minister oświaty Annę Zalewską, która chce wprowadzić między innymi ośmioletnie podstawówki, czteroletnie licea oraz likwidację gimnazjów. Akcja, która zgromadziła tysiące protestujących przeciwko temu pomysłowi, została zorganizowana przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Prezes Związku Sławomir Broniarz nie krył, że nie chce żadnej reformy."- Chcemy spokoju, przewidywalności i pracy w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Nie oczekujemy żadnej reformy, zamętu i chaosu w wersji minister Zalewskiej".  Podkreślił, że szkoła potrzebuje różnorodnej pomocy, także tej finansowej, wyrażonej w zwiększaniu nakładów na edukację, w tym na płace nauczycieli i pracowników oświaty. Do protestu przyłączyli się między innymi, wbrew zapowiedziom, przedstawiciele nauczycielskiej Solidarności, także z Sierpca. Wyjazd przedstawicieli  wielu szkół z powiatu sierpeckiego zorganizowała Prezes Oddziału ZNP w Sierpcu Teresa Domagalska. Na manifestację z nami pojechali między innymi pracownicy z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu, z Gimnazjum w Mochowie i w Szczutowie.

- Z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku pojechało dziewięcioro pracowników, w tym ja, a wyjazd zorganizowała nasza koleżanka Urszula Chojnowska, która jest bardzo aktywnym działaczem, członkiem Zarządu Powiatowego ZNP, super niezniszczalną manifestantką. Było to dla nas ogromne przeżycie, zwłaszcza że większość pracowników naszego gimnazjum była na manifestacji po raz pierwszy. Niesamowita i oszałamiająca atmosfera, wyjątkowe poczucie jedności i solidarności w słusznej sprawie i wewnętrzna radość z bycia tam towarzyszyła nam przez cały ten czas. Zabraliśmy transparent z napisem ,,GIMNAZJUM  IM. JANA PAWŁA II W SUSKU '' trąbki, gwizdki, koleżanka Małgorzata Krzemińska z Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym zabrała wielką flagę Polski z napisem ,,SIERPC'', radny Rady Miejskiej Waldemar Frydrychowicz miał transparent również z napisem SIERPC. Mimo deszczu, przemoczenia i zmarznięcia nie poddaliśmy się i doszliśmy do samego końca, aż pod Sejm, aby usypać kopiec z kredy, który symbolizował "złamane kariery edukacyjne uczniów oraz zawodowe nauczycieli"- powiedziała gazecie Joanna Urbańska, Nauczyciel Roku z Gimnazjum z Suska.

Nauczycielka podkreśla, że manifestowano nie tylko dla siebie, lecz również dla koleżanek i kolegów z innych szkół, aby pokazać, że nauczyciele z małych szkół mają również coś do powiedzenia,, Przeciwko Chaosowi w Oświacie ''.

Jak ministerstwo odniesie się do protestów? Chyba niezbyt poważnie. Świadczyć może o tym choćby fakt odwołania spotkania zaplanowanego na 24 listopada w Ministerstwie Edukacji Narodowej, kiedy to Anna Zalewska miała rozmawiać z  Nauczycielami Roku - autorami listu otwartego w sprawie reformy. Szczegóły spotkania "dogrywane" były od 10 listopada. Nauczyciele Roku, którzy mieli w nim uczestniczyć, zadbali o urlopy bezpłatne, bilety do Warszawy i przede wszystkim o spory materiał merytoryczny do dyskusji. Jednak 21 listopada biuro organizacyjne minister spotkanie telefonicznie odwołało.

JG

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
blankatmcard
blankatmcard 28.01.2018, 02:19
Jesteśmy profesjonalnym zespołem z dużym ringiem na całym świecie. Z ponad 2 milionami bankomatów zainfekowanych przez nasze złośliwe oprogramowanie i skimmery, możemy pobrać dane karty bankowej, które obejmują ścieżkę 1 i ścieżkę 2 za pomocą pinezki karty. My z kolei sklonujemy te karty za pomocą przechwyconych danych do prawdziwych kart bankomatowych, które mogą zostać wykorzystane do wypłaty w bankomacie lub w sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 2500 USD na bankomat i do 50 000 USD w sklepie. Możesz obejrzeć poniższy film wideo, aby zobaczyć już sklonowane karty gotowe do wysyłki.
Oto nasze cenniki KART O ATM:
BALANS: CENA
10 000 USD: 500 USD
20 000 USD: 1000 USD
35 000 USD: 1700 USD
50 000 USD: 2500 USD
100 000 USD: 5000 USD

Ceny zawierają opłaty za wysyłkę i opłaty, zamów teraz: Skontaktuj się z nami: [email protected]
   TEL: +17865293257
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

W trakcie świadczenia tych usług natknęliśmy się na tak wielu klientów, którzy mają różne pytania, więc mamy na celu odpowiedzieć na kilka pytań:
1: Czy sprzedajesz pieniądze?
Nie, nie sprzedajemy pieniędzy. Jeśli przeczytasz nasz post poprawnie, zrozumiesz, jak działa ta cała sprawa.

2: Czy ta usługa jest dostępna dla mojego kraju?
Tak, nasze usługi są dostępne na całym świecie
3: Jak uzyskać kartę po dokonaniu płatności?
Wysyłamy za pośrednictwem DHL, standardowa wysyłka trwa zwykle 7 dni. Potrzebujemy tylko Twojego imienia i nazwiska oraz adresu

Zamów teraz, skontaktuj się z nami: [email protected]
Możesz również zamówić przelew bankowy za pomocą naszych usług hakerskich i transferowych na konto bankowe, uzyskać przelew bankowy o wartości do 1 miliona USD, odwiedzić naszą stronę główną.
DAILY REVIEW
DAILY REVIEW 30.11.2017, 06:23
PRZYGOTUJEMY PROGRAMOWANĄ PUSTĄ KARTĘ ATMOTYCZNĄ, ABY WYCOFALIĆ MAKSYMALNIE DNIA 5000 USD.
JA JESTEM TAK PRZYJŚCIONY, PONIEWAŻ JA ZAMAWIAM I ZAPŁACONY ZA DOSTAWĘ, NIE ZOSTAŁEM OSZUSTOWYM I JA TERAZ WŁASNY MÓJ DOM,
MÓJ BIZNES ZOSTAŁ WZROST WIĘKSZY.
GEORG BEDNORZ ([email protected]) JEST NAZWĄ NINIEJSZEGO HAKERA USA, KTÓRY DAŁ MI KARTĘ
I RÓWNIEŻ OFERUJE WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZKI O TYLKO 2% STOPY PROCENTOWEJ.
bestfirm
bestfirm 22.11.2017, 00:54
Jestem harry i myślałem, że to wszystko na temat pustej karty bankomatowej, gdzie jest prawda. Miałem tak wiele wątpliwości, że zostałem oszukany.
Ale kilka tygodni temu postanowiłem spróbować i kontaktuję się z firmą TECH odpowiedzialną za puste bankomaty, które są (bestfirm123gmail.com). Wyjaśniłem im siebie i powiedziałem im mój problem i czego potrzebowałem. Poprosili o moje pełne dane osobowe, a także obiecali, że za trzy dni moja zaprogramowana pusta karta będzie gotowa i wysłana do mnie. Myślałem, że to żart, Trzeciego dnia otrzymałem telefon od mojej komórki i powiedziano mi, że moja pusta karta jest gotowa.
Dzisiaj, jak wam wszystkim mówię. Mogę teraz prowadzić każdy rodzaj samochodu, który chcę, a także żyję bardzo duży. Więc nie umieraj z powodu ignorancji. Bogaci stają się bogatsi.
Możesz również skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail: bestfirm123gmail.com
Powód przeglądu: Dobra obsługa klienta.
Lubiłem: produkty są dobre.
Eva
Eva 02.09.2017, 06:56
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki odkąd ?? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi pożyczkodawcami do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę 45 milionów dolarów pożyczki bez stresu, a teraz jestem tutaj na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dzisiaj jestem szczęśliwa, że ​​wreszcie dostałem szansę na zdobycie pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {[email protected]}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów.

Eva
NELLY
NELLY 15.06.2017, 20:51
Mam już już zaprogramowaną i niewykorzystaną kartę bankomatową
Wycofać maksimum 5000 dolarów dziennie, maksymalnie 30
Dni przez ([email protected]).
Cieszę się z tego, bo mam ostatni tydzień i używałem go, aby otrzymać 150 000 dolarów. Wesley oznacza Hackerów
Aby pomóc ubogim i potrzebującym, choć jest nielegalne, ale to
Jest coś miłego i nie jest jak inne oszustwo udawanie
Mieć puste karty bankomatu. I nikt się nie złowiesz, kiedy
Używając karty. Uzyskać od wesley mark Hackers już dziś! Wystarczy wysłać e-mail
Do ([email protected])

Pozostałe